Biblia tábor Elit(ke) alakulat Hétfő
Hát elkezdődött!
Elkezdődött egy újabb évad Tekeres világában, idén a Biblia táborban a kis újoncokat toborozva elindult egy ütőképes hadsereg felállítása egy olyan időben, amikor igazán szüksége van Hősökre a világnak, akik nem félnek az éjszakai ilyesztéstől és a repülő nyíltól nappal, akik olyanok akarnak lenni, mint a hős kezében a nyilak! Igen ez az Elit(ke) alakulat tábor, ahol a hősök teremnek.
A reggeli buszindulásnál még nem sejtettük, hogy ilyen aktív lesz ez a nap. Sem az újoncok, sem a kivik. Mikorra a busz megérkezett a tábort a hétvégén a kivik felkészítették, hogy méltó legyen a leendő Hősök fogadására!


A tábori eligazítás és ebéd után a szobákat elfoglaltuk és birtokba vettük a tábort. Ezután kiderült mindenki számára, hogy mely óriási hős kadétjai lesznek. Heroikus küzdelmek árán, de meglettek a csapatszínek és az ehhez tartozó szakaszokat szimbolizáló összetartozás kendője.


Ekkor egy óriási teambuilding kezdődött! Nagyon élvezte mindenki, de beszéljenek a képek helyettem!




Majd este tábortűz, dicséret, Márk bácsi buzdító szavai hevítették a szívünket, majd egy közös tábori dalt tanultunk meg és utána ünnepélyesen felhúztunk egy zászlót és egy tűzijátékkal megnyitottuk az idei szezont!






Folytatás kedden!